emaco szczecin - wielkopowierzchniowe struktury namiotowe - hale i pawilony
» Struktury namiotowe
Kayam

Concert

Valhalla

» Hale i pawilony namiotowe » Wyposażenie dodatkowe » Agencja koncertowa


KAYAM to prostokątna struktura o szer.40m i praktycznie nieograniczonej długości.Składa się z  modułów: końcowych o wym. 40x17,5m i pośrednich o wym. 40x20m lub 40x15m. Ilość modułów pośrednich ograniczają jedynie potrzeby organizatora i warunki lokalizacyjne. 


Wielkopowierzchniowe struktury to nasza specjalność. Możesz zobaczyć legendarny kształt namiotów Kayam na licznych festiwalach i imprezach w całej Europie. W Polsce stanowiły niewątpliwą atrakcję m.in. podczas The Tall Ships' Races 2007 w Szczecinie, Open'er 2009 Festival w Gdyni i Selector Festival w Krakowie. Struktury Kayam, Concert i potężniejsza Valhalla wyznaczają dzisiaj przyszłość dla festiwali i imprez masowych w całej Europie. To najlepszy wybór, gdziekolwiek zadaszone miejsce o dużej powierzchni i atrakcyjnym wyglądzie jest potrzebne.


ZADASZENIA SCEN KAYAM

Kayam opracował nowy pomysł na atrakcyjne zadaszenie sceny wraz z zapleczem. Zwraca uwagę swoją prostotą, ale również bardzo atrakcyjnym wyglądem. Może pomieścić poza sceną całe jej zaplecze: garderoby, catering, biura, magazyny itp.  

Idea Kayam i podstawowe wymiary:
http://www.kayam.co.uk/pl/tech_jigsaw.htm 

Rzuty i wymiary:
http://www.kayam.co.uk/pl/hire_spec.htm 

Uwagi i wymagania:
http://www.kayam.co.uk/pl/tech_require.htm 

emaco szczecin - wielkopowierzchniowe struktury namiotowe - hale i pawilony