emaco szczecin - wielkopowierzchniowe struktury namiotowe - hale i pawilony

EMACO
AL. Wojska Polskiego 3
70-470 Szczecin
tel. +48 91 489 2222
tel/fax +48 91 4340934
kom. +48 606 499 399

Firma EMACO powstała w 1991r w Szczecinie. Początkowo działała w dwóch dziedzinach: jako Agencja Reklamowa /jedna z pierwszych w Szczecinie/ i Agencja Koncertowa, która zorganizowała m.in. we współpracy z duńską firmą Poca największą imprezę festiwalową w Szczecinie pn. ROCK 70s FESTIVAL. Do udziału w festiwalu zaprosiliśmy 8 brytyjskich Gwiazd: Suzi Quatro, Smokie, Sweet, Mud, Rubettes, Glitter Band, Bay City Rollers i Showaddywaddy. Gospodarzami festiwalu byli Marek Gaszyński i Marek Niedźwiecki. Festiwal rejestrowany był przez TVP.

Aktualnie Emaco we współpracy z innymi firmami, samorządami lokalnymi lub we własnym imieniu organizuje imprezy masowe /Dni Morza, The Tall Ships' Races 2007/, koncerty, jarmarki, zloty, imprezy integracyjne itp. 

Firma Emaco jest wyłącznym przedstawicielem brytyjskiej firmy KAYAM Theatre & Concert Structures w Polsce. Oferujemy najem wielkopowierzchniowych struktur namiotowych typu KAYAM, CONCERT i VALLHALA. Struktury tego typu doskonale nadają się przy organizacji plenerowych imprez masowych od tysiąca do kilkunastu, a nawet więcej, uczestników. Pozwalają  na zadaszenie dowolnej powierzchni od kilkuset do kilkunastu tysięcy metrów kwadratowych. Niepowtarzalny, bardzo atrakcyjny wygląd struktury, na długo pozostający w pamięci jej uczestników, to dodatkowy atut każdej imprezy. Minimalna ilość podpór pozwala na praktycznie nieograniczoną aranżację i zabudowę przestrzeni wewnętrznej. Duża kubatura, system wentylacji oraz zastosowane materiały powodują, że nawet w słoneczne dni wewnątrz struktury panuje przyjemna atmosfera.  

Firma Emaco posiada własny sprzęt niezbędny przy organizacji różnego rodzaju plenerowych imprez masowych, koncertów, festiwali, jarmarków, imprez okolicznościowych. Oferujemy nowoczesne i eleganckie hale i pawilony namiotowe oraz wyposażenie dodatkowe: podłoga drewniana z blatów z deski ryflowanej, ławy i stoły “biesiadne”, oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, krzesła, stoliki, lustra i inne w zależności od potrzeb organizatora. Na stałe współpracujemy z profesjonalnymi firmami w zakresie najmu estrad i nagłośnienia oraz cateringu. 

Agencja Koncertowa Emaco organizuje koncerty i imprezy estradowe z udziałem znanych artystów zagranicznych. Współpracuje z agencjami booking'owymi i firmami producenckimi z Wielkiej Brytanii i Skandynawii. 

emaco szczecin - wielkopowierzchniowe struktury namiotowe - hale i pawilony