emaco szczecin - wielkopowierzchniowe struktury namiotowe - hale i pawilony
» Struktury namiotowe
Kayam

Concert

Valhalla

» Hale i pawilony namiotowe » Wyposażenie dodatkowe » Agencja koncertowa


CONCERT to 3-ramienna struktura o niepowtarzalnej formie. Powstała z zapotrzebowania na namiot, który umożliwi zwiększenie liczby uczestników imprezy zapewniając im dobrą widoczność sceny. Dodatkowe sekcje wydłużające standardowy Kayam nie przynosiły efektu - odległość od sceny stawała się główną przeszkodą. Concert powstał na bazie Kayam poprzez połączenie trzech prostokątów specjalnym trójkątnym łącznikiem, co w efekcie końcowym spowodowało znaczne zwiększenie obszaru z dobrą widocznością sceny. Dodatkową zaletą struktury typu Concert jest możliwość jej dowolnego rozbudowania w dowolnym kierunku poprzez dołączenie sekcji środkowych w każdym z ramion w zależności od potrzeb danej imprezy i pomysłu na zagospodarowanie wnętrza.  Dodatkowym atutem struktury Concert jest jej naprawdę niezapomniany, niepowtarzalny wygląd zewnętrzny stanowiący niewątpliwie dodatkową atrakcję każdej przeprowadzanej w niej imprezy!


Wielkopowierzchniowe struktury to nasza specjalność. Możesz zobaczyć legendarny kształt namiotów Kayam na licznych festiwalach i imprezach w całej Europie. W Polsce stanowiły niewątpliwą atrakcję m.in. podczas The Tall Ships' Races 2007 w Szczecinie, Open'er 2009 Festival w Gdyni i Selector Festival w Krakowie. Struktury Kayam, Concert i potężniejsza Valhalla wyznaczają dzisiaj przyszłość dla festiwali i imprez masowych w całej Europie. To najlepszy wybór, gdziekolwiek zadaszone miejsce o dużej powierzchni i atrakcyjnym wyglądzie jest potrzebne. 

ZADASZENIA SCEN KAYAM

Kayam opracował nowy pomysł na atrakcyjne zadaszenie sceny wraz z zapleczem. Zwraca uwagę swoją prostotą, ale również bardzo atrakcyjnym wyglądem. Może pomieścić poza sceną całe jej zaplecze: garderoby, catering, biura, magazyny itp.  

Idea Kayam i podstawowe wymiary:
http://www.kayam.co.uk/pl/tech_jigsaw.htm 

Rzuty i wymiary:
http://www.kayam.co.uk/pl/hire_spec.htm 

Uwagi i wymagania:
http://www.kayam.co.uk/pl/tech_require.htm 

emaco szczecin - wielkopowierzchniowe struktury namiotowe - hale i pawilony